3
Клуб вихідного дня. У ті, не так часті дні, що вільні від змагань, вихованці училища знаходять собі розваги, знову ж таки у вигляді змагань, але в них змагаються з такою ж завзятістю, як і на чемпіонатах України. Відстояти честь відділення, кімнати, групи – це теж гарний стимул для спортсмена. Ось і цього разу у вихідний день за програмою Клубу вихідного дня відбулося спортивне свято. У програмі свята – турніри з настільного тенісу та шахів. Допомагав провести це свято вихователь вихідного дня – Селянський Петро Вікторович, який виконував роль головного судді. Спочатку відбулись змагання з настільного тенісу. Крім юнаків, які зазвичай бкруть участь у змаганнях з настільного тенісу, цього разу спробували свої сили і дівчата. Як не дивно дебют був вдалим. Перше місце виборов Євдокімов Валентин, учень 10 класу з відділення легкої атлетики. А от друге місце виборола Дорошенко Ірина, учениця 9 класу з відділення вільної боротьби. Третім став Богдан Ярослав, студент ІІ курсу з відділення легкої атлетики. Шахи – це гра для інтелектуалів. Саме тому, мабуть, перемогу тут здобув студент 2 курсу Богдан Ярослав, який реабілітувався після невдалого виступу в настільний теніс. Друге місце виборов Лисиця Дмитро,учень 10 класу з відділення легкої атлетики. Третю сходинку посів вихованець відділення гандболу учень 9 класу Джогера Андрій. Треба зазначити, що на цих змаганнях все відбувалось як на справжніх змаганнях – переможці отримували медалі та призи. Вітаємо переможців і запрошуємо щонеділі до настільної ігротеки з шахів, шашок , нардів, з 15.00 до 18.00 в кімнаті 325.

Citation preview

Page 1: Клуб вихідного дня.bvufk.kiev.ua/news/kvd111630.pdf · програмою Клубу вихідного дня відбулося спортивне свято. У

Клуб вихідного дня.

У ті, не так часті дні, щовільні від змагань, вихованціучилища знаходять собі розваги,знову ж таки у вигляді змагань, алев них змагаються з такою жзавзятістю, як і на чемпіонатахУкраїни. Відстояти честьвідділення, кімнати, групи – це теж

гарний стимул для спортсмена. Ось і цього разу у вихідний день запрограмою Клубу вихідного дня відбулося спортивне свято. У програмі свята– турніри з настільного тенісу та шахів. Допомагав провести це святовихователь вихідного дня – Селянський Петро Вікторович, який виконувавроль головного судді.

Спочатку відбулись змагання з настільного тенісу. Крім юнаків, якізазвичай бкруть участь у змаганнях з настільного тенісу, цього разуспробували свої сили і дівчата. Як не дивно дебют був вдалим. Перше місцевиборов Євдокімов Валентин, учень 10 класу з відділення легкої атлетики. Аот друге місце виборола Дорошенко Ірина, учениця 9 класу з відділеннявільної боротьби. Третім став Богдан Ярослав, студент ІІ курсу з відділеннялегкої атлетики.

Шахи – це гра для інтелектуалів. Саме тому, мабуть, перемогу тутздобув студент 2 курсу Богдан Ярослав, який реабілітувався після невдалоговиступу в настільний теніс. Друге місце виборов Лисиця Дмитро,учень 10класу з відділення легкої атлетики. Третю сходинку посів вихованецьвідділення гандболу учень 9 класу Джогера Андрій.

Треба зазначити, що на цих змаганнях все відбувалось як на справжніхзмаганнях – переможці отримували медалі та призи.

Вітаємо переможців і запрошуємо щонеділі до настільної ігротеки з шахів, шашок , нардів, з 15.00 до 18.00 в кімнаті 325.