16
1 1 клас Інтегрований урок-гра навчання грамоти та математики «МИ - КОСМОНАВТИ»

nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

  • Upload
    others

  • View
    22

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Page 1: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

1

1 клас

Інтегрований урок-гра

навчання грамоти та математики

«МИ - КОСМОНАВТИ»

Page 2: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

2

Автор вчитель початкових класів НВК с.Снітків Ольшевська С.А.

УРОК-ГРА «МИ – КОСМОНАВТИ»

Інтегрований урок у 1 класі з навчання грамоти та математики з використанням інтерактивних методів навчання.

ТЕМА: Закріплення вмінь і навичок читання текстів, слів з апострофом. Письмо слів з апострофом. Списування речень. Переведення друкованих речень у писані. Таблиця віднімання числа 3. Задачі на дві дії (пропедевтичний розгляд).

МЕТА: створити комфортні умови для навчання першокласників, дати змогу кожному учневі відчути свою успішність та інтелектуальну спроможність, закріплювати вміння і навички читання текстів, в яких зустрічаються слова з апострофом, продовжувати роботу над письмом слів з апострофом, списуванням речень, переведенням друкованих речень у писані, розвивати техніку читання та техніку лічби, логічне мислення, творчі задатки першокласників, виховувати толерантність та колективістські почуття.

ОБЛАДНАННЯ: предметні малюнки, сюжетні малюнки, картки-квитки для індивідуальної роботи, таблиці для розвитку техніки читання, дитячий комп’ютер.

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ: учнівські парти розташовані півкругом на зразок космічного корабля, перед ними - стіл з дитячим комп’ютером.

ХІД УРОКУ

1. Організація класу.Доброго дня вам, мої школярі, юне дівчатко і хлопці усі!Чи до уроку готові?Настрій робочий візьмем на урок, ось вже лунає для нас і дзвінок!

2. Мотивація навчальної діяльності:Гра «Квиток на космічний корабель».Учні у розданих учителем квитках прочитують девіз уроку і висловлюються про нього.

Page 3: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

3

Працювати - активно.Рахувати - колективно.Задачі, приклади рішати,Техніку читання розвивати.

3. Представлення теми та очікуваних навчальних результатів.*Учитель пропонує розділити на слова запис теми уроку.*Учитель пропонує учням продовжити речення « на сьогоднішньому уроці я очікую..» .*Учитель представляє героїв-помічників уроку інопланетян Мар’янку та Дем’янка.

4. Актуалізація опорних знань, надання необхідної інформації.

*Повторення таблиці віднімання числа 3 - робота в парах за завданнями «космічних квитків».

*Вправи на розвиток техніки читання - робота над таблицями слів з апострофом.

* Гра « Космічна лічильна машина».

5. Новий матеріал.

* Читання тексту «Комп’ютерна мишка» у «Післябукварику» , пояснення значень слів.

* Мозкова атака. Розповіді першокласників про комп’ютер.

- Що визнаєте про комп’ютер? Де його використовують? Як його використовують? Чи користувались ви комп’ютером?

* Читання тексту «Комп’ютерна мишка» у «Післябукварику» учнями , використання вправи «Сонечко».

* Відповіді на запитання підручника.

* Робота у звичайних зошитах. Каліграфічна хвилинка - Робота над словниковими словами/ з досвіду роботи учительки початкових класів Сауляк Н.І. с.270-271/

Page 4: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

4

* Час настав для відпочинку, проведем фізкультхвилинку. (Виконання фізичних вправ).

* Записування слів з апострофом, складання з ними речень. переведення друкованих речень у писані (використання зразка у «космічних квитках»).

* Розв’язування задач на дві дії (пропедавтичний розгляд) за таблицею.

*Вправи на розвиток техніка лічби (повторення таблиці віднімання числа 3) та геометричних фігур.

6. Підсумок уроку. Рефлексія.

Збіг урок наш, як коротка мить – дуже швидко час летить.

Треба підсумки нам підбити: чого зуміли ми досягти.

Учитель пропонує учням продовжити речення «на сьогоднішньому уроці я зумів…»

Page 5: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

5

космічний квиток

Page 6: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

6

Page 7: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

7

Page 8: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

8

ПРИННННПРАЦЮВАТИОТОТОТООООООББЗ

МММММММАКТИВНОТМТМТМТМТМТМТ

ВАВАВАВАВАВРАХУВАТИИИИИИИИИИИИИИ

КОЛЕКТИВНООДОДОДОДОДОДОДОДОДОО

СТНПОВДІШПАЬЬЬЗАДАЧІЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇОООЖЖЖ

ТТЬТЬТЬГЛООММММММММПРИКЛАДИИИ

РІРІРІРІРВРІШАТИКККГШРОАТМНКПЧТМЛПД

ТЕХНІКУТЕХНІКАИТИТИТИТИТИТИТИТИТИИТ

ИБИБИБИБИБИБИБИБИБИБИЛІЧБИБИБИБИБ

АИМГАОАЛМЬТРОЗВИВАТИИТИТИТИТИТИИ

Page 9: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

9

Page 10: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

10

Page 11: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

11

У Дем’яна дерев’яна ложка.

У Мар’яни в’язка м’яти.

Page 12: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

12

Page 13: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

13

Page 14: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання

14

т

и

м

о

ж

е

ш

с

т

а

т

и

к

о

с

м

о

н

а

в

т

о

м